01 Haziran 2015

TTNET Yapılamayan Bağlantı!

İnternet aboneliğimin başlamış olmasına rağmen ve faturam dahi gelirken evime internet hizmetini bağlayamamalarına inanamıyorum. Kaç defa Yalova Telekom'a gitmem de çözüm olmadı. Hizmetini sunamayan TTNET'i ve Telekom'u tebrik ediyorum. Demek ki sadece müşteri kazanmakla olmuyor hizmeti götüremeyeceksen niye abone alıyorsun anlamıyorum.

Mehmet 59 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 10 Haziran 2015

  TTNET Türk Telekom'un değil mi, ben anlamış değilim. Türk Telekom'dan internet için hizmet alıyorlarsa onların alt yapısı için anlaşmışlarsa neden alt yapı yapılmayınca telekom ile müşterisini muhatap ediyor. Neden topu onlara atıyor.

 • Mehmet 07 Haziran 2015

  Şunu belirtmek isterim internetim olmadığından dolayı başkasının hesabı ile şikayetlerimi yazıyorum. Ben Yalova Altınovadan Naim ACET İkametime dikkat edin burası bir dağ köyü değil. Yalova'nın en büyük ilçelerinden biri.

 • Mehmet 07 Haziran 2015

  TTNET Türk Telekom'u tarafımıza yönlendirmiştir. Gelen telekom yetkilileri 15 gün içinde direk dikilip şebekenin geleceğini söylemesine karşın sonrasında arayan TTNET yetkilileri suçu telekom'a atarak hattın çekilmesinin Aralık ayını bulacağını söylemiştir. Yani 6 ay sonra interneti evime bağlayabilecekler. Yanlış duymadınız 2015 yılı türkiyesinde altı ay sonraya günvermişler. Eskilere döndük galiba hani öneceden de ev telefonu için sıraya giriliyordu da sana hat çıkarsa telefon veriliyordu ya... :) maalesef bu nedenle zaten herkes GSM şirketlerine yöneliyor. TTNET benim hizmetimi dondurmakla sorunuma çözüm buldu... Onlara sağlayamadıkları internet hizmeti için cep telefonumdaki internetimden teşekkür ediyorum. Bu teşekkürü onların sağladıkları internetle yapmak isterdim.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 02.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön