26 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Yönlendirme!

Ev telefonumla birlikte kullandığım ve herhangi bir taahhüdüm olmayan Ttnet aboneliğini, firmayı 25 Aralık 2012-5 Ocak 2013 tarihlerinde birkaç kez arayıp, Müşteri Temsilcilerinden taahhüdüm olmadığı yönünde kesin teyitleri üzerine sonlandırıp, Doping İnternet sağlayıcısına geçtim.

Ttnet Şubat 2013'de, Türk Telekom'dan aldığım iPad'in geri kalan 17 taksitini topluca talep etti. 111406673 nolu şikayetimi 15-20 Şubatta incelediklerine ilişkin sms göndermelerine karşın, 25 Şubat itibariyle yanıt vermediler. Mail ile uyarınca beni arayıp, şikayeti bulamadıklarını söylediler. Kalitesiz hizmet, memnuniyetsiz müşteri...

Erkan 29 Okunma

Cevaplar

  • Erkan28 Şubat 2013

    TTNET sabit telefonlar için servis sağlayıcı hizmeti verirken, Turk Telekom kampanyası'nın Avea ile işbirliği çerçevesinde mobil olarak kullanılan Ipad kampanyasına, "Hile Yoluyla" sızmış, üzerimden haksız kazanç elde etmiş, herhangi bir internet taahüdüm olmadığını müşteri temsilcilerinin iki kez teyid etmeleri üzerine Millenium/Doping'e geçmemin ardından 1,5 ay sonra 17 aylık Ipad taksidini, toplu olarak talep etmiştir. TTNET, Turk Telekom kampanyasına nasıl sızdığını kamuoyuna açıklamalıdır.Saygılar...

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön