04 Haziran 2014

TTNET Yanlış Verdi .

24 ay taahhütlü ilk 2 ay ücretsiz sonraki 10 ay 44 lira sonraki 12 ay 65 liralık pakete girdim. Sözleşmeden 4 ay sonra telefonla bana 1 lira karşılığında 50' den 100 GB çıkan paket sundular. Bende kabul ettim. 13. ayda 65 liralık fatura 95 olarak yansıdı. Sebebini sorduğumda bu 1 liralık pakete girmem gösterildi. Buna karşılık bu ödeme hakkında bilgi almadığımı dilekçemde belirterek itiraz ettim. Cevap olumsuz yanıt aldım .

Ses kayıtlarının dinlenildiğini ve onaylandığını söylediler. Buna karşılık gene itiraz ettiğimde savcılık yoluyla ses kaydımı bana dinletileceğini söylediler. Bir çare olarak size başvurayım dedim . Belki bir çözüm çıkar.

Sadettin 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön