21 Eylül 2013

TTNET Yanlış Üstüne Yanlış!

1 ay boyunca 7/8 kez kesinti ihbarında bulunduğum müşteri hizmetlerine ayrıca fatura itirazında da bulunmama rağmen, hizmet alamadığım 3. sınıf servis kalitesine sahip TTNET'den 71 TL fatura kesildi. Ayrıca Kadıköy Türk Telekom Müşteri hizmetlerinde iptal başvurusunda bulunurken müşteri şikayeti nedeniyle iptal talebimi, ekonomik nedenlerden iptal olarak sisteme girerek, iptal ettirmezsem fatura ödemeyeceğimi, sözleşmemi iptal ettirirsem fatura kesileceğini (3. kat girişin solundaki oda) ayrıca bizim gibi milyonlarca şikayet aldığını sıkılmadan belirtmekten çekinmemiştir.

Farklı bir departmanda çalışan şahıs da iptal etmemek için her türlü yanıltıcılığa başvuracaklarını belirtmiştir. Özet olarak fiyasko..

Gülnur 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön