14 Temmuz 2014

TTNET Yanlış Tercih Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı.

TTNET'e 2 ay önce Ultranet limitsiz olarak üye oldum. 16 Mbps'ye kadar hız gayet güzeldi. 1 hafta sonra adres değişikliğinden üyeliğimi farklı adrese transfer etmek zorunda kaldım. Hızım 16'dan 8'e düşürüldü bunu kabul etmediğimi şubeden ve çağrı merkezinden bildirdiğim halde bu şekilde transfer yapıldı. Yeni üye olduğum halde eski hızıma dönüş için benden kapatma bedeli talep edilmektedir.

Turhan 101 Okunma

Cevaplar

 • Turhan 10 Ağustos 2014

  Hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor

 • Turhan 10 Ağustos 2014

  Yeni üye olduğum aboneliğimi farklı bir adrese aldırmak istedim. Transfer gerçekleşince 16 mbps den 8 e düşürülüyor ve 24ay - THK - Sabit ücret indirimi olduğu halde fatura 39 tl den 59 tl oluyor. Bilgilendirmede yapılmıyor Üyeliğimin kapatma bedeli alınmadan iptalini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön