24 Ocak 2014

TTNET Yanlış Tarife Uyguluyor.

Ben yıllardır TTNET abonesiyim. Geçen günlerde fiber internet ile ilgili bilgi almaya TTNET şubesine gittiğimde aslında yıllardır bana şirket tarifesi uygulandığını öğrendim ve bu sebeple her ay fazladan ücret ödediğim ortaya çıktı.

Bu sadece bir yanlışlık mı yoksa benim gibi benzer duruma sahip olan insanlar var mı bilemiyorum fakat her ay ödediğim bu fazla ücretlerin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum aksi taktirde TTNET firmasından davacı olacağımı bildiririm.

Onur 40 Okunma

Cevaplar

  • Onur03 Şubat 2014

    Gelen bilgilendirmede sizi şu tarihte aradık ulaşamadık yazıyor. Tekrar arayın efendim çok mu zor???

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön