05 Nisan 2013

Ttnet Yanlış Tarife Tanımladılar!

Ttnet sözleşmemde yer alan yalın NET6 paketi yerine netlimitsiz tanımlanmış sözleşmem elimde fakat ben altı aydır netlimitsiz ücreti ödüyorum. Çağrı merkezini aradım geri dönüş yapıldı iptali ile ile ilgili müşteri temsilcisi bayiye gidip görüşmemi istedi fakat bayi iptalini gerçekleştirmedi fazla ödemiş olduğum fatura tutarı ödenmedi hala ve sözleşmeye uyulmadığı için mağdur oldum.

İki haftadır çağrı merkezini arıyorum bilgim dışında şu anda başka taahhütsüz tarifeye geçilmiş ama iki haftadır hiç bir şekilde bilgilendirilmedim ve geri dönüş olmadı gereğini yapın artık....

Elif 49 Okunma

Cevaplar

 • Elif 20 Nisan 2013

  bekliyorum bu kadar kalitesizlik olamaz

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Elif 08 Nisan 2013

  BİR AYDIR BEKLEMEDEYİM

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön