14 Kasım 2013

TTNET Yanlış Tarife Değişimi Yaptı!

2013 başında TTNET müşteri hizmetlerinden aranarak 2 yıl taahhüt vermem durumunda 2 ay ücretsiz 10 ay 44 TL ücret ile sonraki yıl da normal fiyattan yapılan bir kampanyaya dahil oldum. Bunun akabinde yaklaşık 2/3 ay sonra yine müşteri hizmetlerinden aranarak limitsiz plus tarifesine sadece 1 TL fark ödeyerek geçebileceğim ve internetimin daha hızlı olacağı bilgisi verildi.

2014 yılı başında faturalandırmamın normal tarifeye dönmesi sebebiyle kampanyadan düşüş yapıp yapamayacağımı müşteri temsilcisine (yapılabileceği yönününde) iki kez teyit ettirdim. Şu an halen kampanyaya dahil olmama rağmen 69 TL fatura ödüyorum. Madem her zamanki bakiye benden tahsil edilecekti neden taahhüt verdim?

Nazır 46 Okunma

Cevaplar

  • Nazır 18 Kasım 2013

    Ttnet firması daha önce de telefonumla ilgili benim kabul etmediğim bir tarifeyi uygulamaya koymuştu, yine aynı şeyi yaptı. Bir daha ttnet daha telekomun herhangi bir şeyini kullanmayı düşünmüyorum. Superonline'a geçiş yaptım şimdi siz kaybettiğiniz müşterinin acısını düşünün bakalım.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön