13 Mayıs 2013

Ttnet Yanlış Taahhüt!

2 ay önce bi önceki taahhütüm bittikten sonra tekrar bir kampanyaya üye olmak için ttnet bayisine gittim. Taahütte 12 ay boyunca ınternet 40 tl ilk 3 ay tivibu hizmeti ücretsiz sonrasında iptal ettirmezseniz 45 tl denildi fakat ilk ay geçti 51 tl fatura geldi ve tivibu yok aradım neden böyle diye ilk ay olduğu için geçen aydan gelen fatura denildi. Bu ay ise 45.25 tl geldi ve tivibu yine yok. Yanlış taahhüt işleme geçirildi sanırım ve internet hızım çok düşük sürekli düşüşte 5 ay önce 6 mb sorunsuz çekiyordu sonraki ay 4 sonra 3 derken şu an 2 mb zor çekiyor.

Muhammed 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Muhammed 16 Mayıs 2013

    Telefon görüşmesinde cevap verilmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön