03 Şubat 2015

TTNET Yanlış Paket Tanımlanmış.

2-3 ay önce bir eve taşındık eve taşınırken TTNET'e geçmeye karar verdik aradım TTNET' i fiber iniz var mı bulunduğumuz adreste var dedi fiyat biçti 50mb kadar 50 TL civarındaydı, ben dahada yüksek olsun dedim, 100 yaptı oda 63 TL tamam dedim kabul ettim.

Ben fiber kullanıyorum sanıyorum, dünde hız testi yapayım dedim bir baktım net hızın 8 MB İnternet hızından bile düşük arayayım dedim aradım bana dedi yanlış anlaşılma olmuştur falan, dedim ne yanlış anlaşılması hiperi tavsiye etti onu da kabul ettim bu sefer dedi ki şu an sistemimde o paketi size aktaramıyorum, arıza kaydı açtım dedi düpedüz yanıltıldım, boşuna o kadar para ödedim ve fiber sanıyorum kendimi ne olsa görüşmeler kayıt altında.

Ömürcan 134 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön