20 Ocak 2014

TTNET Yanlış Paket Aktivasyonu ve Habersiz Paket Değişikliği!

2012 yılında Net4 tarifeden Net6 tarifeye geçmek istediğimizi söyledik. Müşteri hizmetleri temsilcisi sistemdeki hatadan dolayı sınırsız tarifeye geçirdiğini ancak gerekli işlem kartını açtığını 3 gün içerisinde 6gb pakete geçişin sağlanacağını söyledi.

Otomatik ödeme talimatı olduğu için bugüne kadar farkına varmadan sınırsız parası ödemişim. Eşimi arayıp ocak ayından itibaren tarifenin 67 TL olacağını söylediklerinde durumu anladım. Müşteri hizmetlerini arayınca birde haberimiz olmadan paket değişikliği yaparak fiber internete geçirdiklerini öğrendim. Bunca fazladan ödediğim paraların tazminini ve istediğim paketin aktif edilmesini veya TTNET üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

 • Ali 15 Şubat 2014

  kendi hatalarının faturasını bize çıkartmışlar. sınırsızdan net6 geçildiği için Kampanyadan Sağlanan Avantajların Bedeli adı altında 358,93TL ceza faturalandırıp 416.75 TL lik fatura göndermişler. artık bu iş can sıkıcı olmaya başladı...

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali 24 Ocak 2014

  5 gün geçti henüz bir cevap yok...

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön