08 Mayıs 2013

Ttnet Yanlış Kampanya Tanımlama!

5 mart 2013 tarihinde Düzce Akçakoca daki Ttnet bayisine gittim.telefon hattımı 12 ay taahhüt vermem koşuluyla 12 ay boyunca hiç ücret ödemeyeceğim, 12. aydan sonra 15 tl abonelik ücreti ödeyeceğim söylendi ve kabul ettim. nisan ayında gelen ilk faturada gördüm ki bana herhangi bir indirim uygulanmamış.

Bayiye konuyla ilgili gittim ve kampanyanın ttnet tarafından yanlış söylendiğini, basılan broşürlerin toplatıldığı söylendi.müşteri hizmetlerini birçok kez aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Fakat bu kampanya Ttnet in sitesinde hala bulunuyor

Erhan 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erhan 09 Mayıs 2013

    ilgili birimleriniz 5 marttan bu yana sürekli kontrol ediyor. 10 müşteri temsilcisinden 4 ü evet bir hata var diyor, 6 sı bir hata görünmüyor bu faturayı ödeyeceksiniz diyor. ürünü satan bayi bana bu koşullarda sattı diyorum, bayi ile ilgili problemi bayi ile çözün diyorsunuz. bayiye gidiyorum, ttnet tarafından bize ne söylendiyse biz size onları söyledik diyorlar. ama sonuç : ben fatura ödüyorum. 3 martta bıraktığım şikayet kaydı hala sonuçlanacak bekliyorum. bugün 9 mart :)

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön