22 Şubat 2014

TTNET Yanlış İşlem Yapıldı Hala Dönüş Yapılmadı!

TTNET Müşteri temsilcisine bağlanarak taahhüdüm kapsamında paket değişikliği yaparken, temsilciye geçmek istediğim paketi defalarca belirtmeme ve ayrıca taahhüdümün kalmayacağının söylenmesine rağmen birkaç gün sonraki bir kesintimden ötürü aradığımda taahhüdümün kalktığının ve ultranetlimitsiz yerine ultranet iş yeri gibi bir pakete geçildiğini öğrendim ve şikayet kaydı bıraktım fakat hala bir dönüş gerçekleştirilmedi.

Müşteri temsilcisinin aradığımda bana dediği ise taahhüdün kalkmasından dolayı cezalar oluşacağıydı fakat olay benden kaynaklanan bir sorun değil, en kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Çağtay 268 Okunma

Cevaplar

 • Çağtay 27 Şubat 2014

  Sonuç TTNET çağrı merkezi çalışanı yanlış pakete geçirdi taahhütümü kaldırdı geri dönüş yaptılar sadece ceza bedelini karşıladılar ağustusta bitecek taahhütüme geri döndüremediler mağdur ettiler hem maddi hem manevi sistemlerinin eksikliğini müşteriye yıkan firma ! İlgisizler sorumsuzlar !

 • Çağtay 26 Şubat 2014

  Şikayetimde belirtilen mail adresine herhangi bir bilgilendirme maili ulaşmadı !

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Çağtay 25 Şubat 2014

  Çözüm yok

 • Çağtay 22 Şubat 2014

  Yaklaşık 1 haftadır bu cevap veriliyor bana ve fatura dönemi geldiğinde benim tarafımdan oluşmayan bir hata yüzünden o ceza tutarını ve kullanmak istemediğim tarifenin tutarını faturamda görmek istemiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön