26 Ağustos 2013

TTNET Yanlış İşlem Ve Bilgilendirme Yaptılar!

3.8.2013'te 444 0375 i arayıp internetimi kapatmam durumunda ödemem gereken tutarı öğrenmek istedim. Fakat çağrı merkezindeki arkadaş benim onayımı almadan internetimin ön kapatma işlemini gerçekleştirmiş. Eve geldiğimde internetimin kapandığını gördüm. Tam bana lazım olacak zamanda beni TTNET mağdur etmiştir.

Yine aradım şikayetimi bildirdim ve yapılan bu işlemden rahatsız olduğum için kapatılması istedim. Çağrı merkezindeki arkadaşa 10 iş günü içinde dilekçemi veremeyeceğimi söyledim tekrar aktif duruma geçmez değil mi, diye soruma karşılık bu saatten sonra sizin onayınız olmadan tekrar aktif duruma geçmiyecektir, merak etmeyin dedi. Ama gördüm ki yine aktif duruma gelmiş. Yeter artık.

Önder 58 Okunma

Cevaplar

  • Önder 26 Ağustos 2013

    benimle irtibat kurmak istiyorsanız diğer telim 5336518817... ben sizin müşteri temsilcisi arkadaşlarla kaç kere görüştüm. kayıtları dinliyoruz diyorsunuz kimin hatalı olduğunu dinlerseniz kimin hatalı olduğunu görürsünüz. Benim derdim 5 ağustos 2013 de kapama talimatı vermişim. yaklaşık 20 gün interneti kullanmamışım internet 16'sında tekrar aktif olmuş. Dün sinirden yine kapatma talimatı verdim. ben 16'sından düne kadar olan internet kullanım parasını da vermek zorunda olduğumu söyledi. eğer gecen hafta müşteri temsilci arkadaşla görüştüğüm konuşma dinlenirse görüleceksiniz ki çalışan arkadaş bana diyor ki sizin bilginiz olmadan tekrar aktif duruma geçmeyecektir merak etmeyiniz deyişini duyacaksınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön