15 Mart 2014

TTNET Yanlış İnternet Üyeliği Açmışlar

8 mbps limitsiz internet müracaatında bulundum ama bana 16 mbps adil kullanım kotası 75 gb olan internet açmışlar. Olabilir yanlışlık olmuştur. Ama 8 mbps internete geçiş yapamıyorum çünkü daha önceki internet ve telefonumu iptal ettirdiğim için. Ben kesinlikle hiç bir evraka imza atmadım ve hiç bir telefon görüşmemde 16 mbps kotalı internete onay vermedim. Kafe işletmecisiyim ve 75 gb dan sonra internetimin hızı 3 mbps ye düşüyor.

Çok mağdur durumdayım. Acilen çözüm istiyorum. Ya benim internetimi 8 mbps limitsize cevirsinler yada iptal etsinler bende başka yerden açtırayım. 10 yıldır TTNET abonesiyim ve diğer dükkanımda da senelerdir TTNET sattım. Ortalama 200 müşteri kazandırdım TTNET'e.

Tayfun 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tayfun 15 Mart 2014

    bilgilendirme yapıldı neymiş evraklarda imzam varmış.mahkemede görüşücez bakalım imzalar benim mi.degilmi.ve hiç bir suçum yokken beni bukadar ugraştırdınız yaa size yazıklar olsun.mahkemede hesaplaşıcaz

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön