15 Mayıs 2013

Ttnet Yanlış Hesaplanan Faturalarım!

Birkaç ay önce yaşadığım, faturalarımın yaklaşık 2 katı olarak gelmesi problemim, Nisan ve Mayıs faturalarım için yine oluştu. Fatura detayında ALO 100'den kaynaklı görünüyor ancak Alo 100'ü, akşam 7'den sabah 7'ye (yani 3000 dk. da kullanmadığımdan bedava) kullanıyorum.

Çağrı merkezini ilk aradığımda sorunuma çözüm bulunamadı. Ay (Nisan) sonuna kadar mutlaka çözülmesi gerekliliğini, buna göre faturamı ödeyeceğimi iletmeme rağmen sorun çözülmedi. 2. arayışımdan da hala çözüm çıkmadı.

Bununla birlikte, Ttnet, geçen ay için fatura ödenmediğinden 19 tl fark alacağına dair mail attı. Ve Mayıs faturam da beklediğimden (62 tl) çok üzerinde geldi. Sorunumun acil çözümünü rica ediyorum.

Meryem 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Meryem15 Mayıs 2013

    Merhaba, maalesef kontrollerin sonuçlanması aylar sürmekte. Ancak, faturalar aylık kesiliyor ve bu aralıkta sorunların çözülmesi gerçekleşmiyor. Çağrı merkezi de takip no.su üretip ilgili ekibe yönlendiriyor.Dolayısıyla süreçte takip no.su üretme haricinde akışa bir hızlılık getirmiyor. İyi günler.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön