05 Şubat 2014

TTNET Yanlış Faturalandırma ve 3. Sınıf Müşteri İlişkileri!

Buraya 3. yazışım. TTNET'i aynı şikayetle ilgili kaç kere aradım saymayı bıraktım. Yanlış faturalandırma yapıyorlar ama düzeltmek için uğraşmıyorlar. Kullanmadığım hizmetin parasını son kuruşuna kadar alıyorlar ama iş bana geri para ödemeye gelince oyalama, bekletme, bıktırma, bezdirme taktiklerine başvuruyorlar.

Şimdiye kadar 7 kere fatura ödedim ve ödediğim faturalar hep taahhütnamemin üzerindeydi. Tehditlerle bu parayı benden aldılar. (Bağlantınızı keseriz vs.) Yanlışı düzeltmekle uğraşmıyorlar da müşteriyi nasıl soyarız onun derdindeler. 15 gün içinde bu sorunlarım kökünden çözülmediği takdirde, ben de uğraşmaya başlayacağım TTNET ile.

Tahir 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön