21 Ocak 2014

TTNET Yanlış Fatura Kesimi ve Para İadesi

TTnet Aralık ayında 2 yıllık sözleşmemi tamamlamış olmama rağmen modem parası kesmiştir. Bunun üzerine bununla alakalı tarafıma para iadesi yapılmayıp alınan fazla ücretin faturalara yansıtılacağı bildirildikten sonra Ocak ayında internetimi borcundan dolayı kesmişlerdir.
Üst üste 5 kez aramama rağmen çağrı merkezindeki çalışanların ilgisizliği ve yanlış yönlendirmesi sonucu 5 gündür internet erişimi sağlayamamakla birlikte her telefon görüşmemde fazla alınan ücretle alakalı herhangi bir çözüm üretilmemektedir.

İşimin internet üzerinden ilerlediğini durumumun acil olduğunu söylememe rağmen herhangi bir sonuç alamamaktayım.

Merve 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön