08 Ocak 2015

TTNET Yanlış Fatura!

2014 Kasım ayında TTNET'i arayıp internet başvurusunda bulundum bana aylık ödeyeceğim miktarın 50 TL olduğunu ve bide 2 TL ödeyeceğimi söylediler kabul ettim internet bağlandı aralık ayında ve ilk gelen fatura 95 TL oldu TTNET i aradım bana paketimin 76 TL'lik bir paket olduğunu söylediler geriye kalan diğer ücretlerde vergi ve ilk ay için kesilecek paraymış.

Ben paketimin 50 TL olduğunu söylüyorum bana burada öyle gözükmüyor diyor müşteri yetkilisi. Ben 50 TL'lik bir paket aldım bana 76 TL'lik bir paket yapmışlar üstelik 76 TL'nin üzerine de bir sürü saçma kesinti ekleyip ödeyeceğim miktarın 95 TL olduğunu söylüyorlar. Lütfen gereği yapılsın.

Veysel 104 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön