05 Nisan 2013

Ttnet Yanlış Fatura!

İnternet aboneliğimi sonlandırmak istedim ve borcumdan dolayı iptal ettiremeyeceğim söylenmişti.Bu uyarıları dikkate alarak borcumu ödedim ve aboneliğimi Gaziosmanpaşa Küçükköy Telekom Bayisinde sonlandırdım.13.02.2013 tarihinde Ttnet Yetkili arkadaş ikna için beni aradı ve ben kararımdan vazgeçmedim.

Telefon aracılığı ile de aboneliğimi sonlandırdım.Lakin 01.04.2013 tarihinde elime gelen bir Taahhütlü diye Ttnet ten bir tebligat geldi. Bütün faturalarımı ödediğim ve hattımı iptal ettirdiğim halde ödenmemiş borcunuz bulunmaktadır ödemezseniz mahkeme açılacak diye diye burada yapılan yanlışlığın düzeltilmesini ve tarafıma tekrardan bilgilendirme yapılmasını arz ederim.

Hasan 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 05/04/2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön