25 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Eksik Bilgilendirmelerle Haksız Ücret Talep Ediyor!

31.01.2013 tarihinde geçmiş dönem borçlarımı ödemiş bulunmaktayım. Hemen adından iptal talebi yaptım ve konuştuğum kişi "iptal talebimin alındığını, bir borcumun bulunmadığını, 10 gün içinde ttnet müdürlüklerinde iptal dilekçemi verdiğim sürece faturalandırılmayacağımı" belirtti.

10 gün içinde iptal talebimi de verdim ve iptali gerçekleştiren bayan da bir borcum bulunmadığını belirtti. Fakat 14.02.2013 tarihinde cep telefonuma gelen mesajda 40,75tl borcum olduğu belirtildi. Borcumu öder ödemez aktivasyon ve aylık sabit ücret kesmişler fakat bilgilendirilmedim! Bilgilendirilsem ayın son günü neden bu işlemleri yapayım! Şikayetlerim sonuçsuz kaldı! Tüketici haklarına başvuracağım!

Özer 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön