06 Eylül 2013

TTNET Yanlış Bilgiyle Satış Yapıyorlar!

Niğde Üniversitesi öğrencisiyim. Öğrenci olduğum için evime internet almak istedim ve telefon hattı olmadan internete bağlanmak için TTNET'e başvuru yaptım. 2 yıllık bir satış gerçekleştirildi ve bana ilk 3 ay 5 tl ardından 9 ay 49 tl son 12 ay için de 59 tl olduğu ayrıca bu 24 aylık dönem içinde 6 aylık bir dondurma hakkım olduğu, bu hakkımı ne zaman istersem o zaman kullanabileceğim söylendi.

Başıma gelen gerçekler şunlar oldu 2. ve 3. ay 17 TL fiyat ödedim, 6 aylık dondurma hakkımı istediğim zaman değil 12 ay sonra kullanabiliyormuşum ve benim için en önemli olan haberim olmadan bana bir telefon hattı da satmışlar. 24 ay boyunca ayda 18 TL daha ödeyecekmişim. THM gideceğim.

Dorukhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Dorukhan09 Eylül 2013

    Sikayetlerimden cimbizla secilerek sadece dondurma konusuna itafen cevap verilmis, bu cok uzucu kaale alnmadigim hissine kapildim.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön