08 Ocak 2015

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

6 Ocak günü TTNET müşteri hizmetlerinden aradılar. Bana 100 GB adk 24 ay boyunca sabit fatura 16 MB İnternet 24 ay taahhütlü paketlerinin olduğu söylendi bizde onay verip kabul ettik. 2 saat ardından telefon geldi paket değişikliğinin onaylandığını söylediler.

İnternet hızım hala eski hızım olan 8 MB üzerinden kullanmaktayım. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım telefondaki görevli bana paket değişikliğinin onaylandığını ancak kullandığım hattın 16 MB desteklemediğini söylediler. Ve bende paket değişikliğinin 24 ay taahhüt'ün kalkmasın paket değişikliğinin iptalini istedim ve şikayet kaydı oluşturulduğu ve en kısa zamanda dönüş yapılacağını söylediler. Geri dönüş olmadı. Paket iptali istiyorum.

Serkan 1.074 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön