10 Şubat 2014

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yaptı

24 Ocak 2014 günü bitecek olan üniversiteli kampanyasından (49 lira) ikisi bir arada kampanyasına geçiş yaptım. Tam bu süreçte TTNET müşteri temsilcisi (Z*** Hanım) tarafından size özel yeni bir tarife söylemi üzerinden 49 liralık kampanya teklif edilerek ( eski tarifemin devamı niteliğinde ) TTNET bayisinin kampanyasını iptal etmem istendi. İptal durumundan kaynaklı hiçbir tazminat ücreti ödemeyeceğimizi çünkü yeni yasal düzenlemeyle böyle bir haklarının kalmayacağını iddia ederek en fazla kullanım bedeli alma hakları olduğunu belirtti. ( Oda 3-5 lira anca tutar dendi.) Yine son olarak müşteri temsilcisi Z**** Hanım ile 06.02.2014 saat 10.21 yapmış olduğumuz telefon konuşması aynı durumu tekrarlar durumdaydı.

Selçuk 55 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 06 Kasım 2014

    teşekkür ederim,hiç bir şey yapmadığınız için..

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön