20 Ocak 2014

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

1 yıldır şikayetimin ve arıza kayıtlarımın sonunda eve teknik destek göndermişsiniz ve onun cevap da fiber İnternet kutusu hattı çekilmesi lazım size gelen kablolar eski o yüzden 800 mb ile bağlanıyorsunuz demekten öteye geçmemiştir yani servisiniz de sizin gibi çok ilgilendi, biz bilmiyorduk sanki sorunun sizden kaynaklandığını şimdi bu kabloları yada kutuyu ben mi çekeceğim yoksa siz mi?

Adam diyor ki böyle kullanacaksın kullanamadığım şeyin parasını ödemem dedim o zaman iptal edin dedi şimdi suçlu biziz herhalde çözüm odağı istiyoruz akıl değil, TTNET faturalarımı bu iş düzelene kadar ödememeye devam edeceğim, en sonunda sizinle mahkemede görüşeceğiz herhalde TTNET ve o asılsız maillerinizi de atmayın.

Tümer 50 Okunma

Cevaplar

  • Tümer24 Ocak 2014

    hala bilgilendirileceğiz merakla bekliyorum hala bekliyorum bakalım çözüm hani ? umut dünyası işte bekliyoruz 1 senedir tt net heralde 1 yıl daha bekleriz böyle laf değil hatınızın yeniliyeceksiniz kardeşim görüşüyorsunuzda arızanız yapılıyor adsl açık kalsın diyorlar e hani 200 kez aynı şeyleri söylüyorsunuz beceriksizler çözüm hani anlamadım

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön