03 Haziran 2014

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Yazılı iptal başvurusu yapıldıktan sonra, müşteri hizmetleri aradı, size hiçbir zorluk çıkarmadan sorgulama yapalım dedi. Hata varsa para iadesi yaparız dedi. Bende madem öyle tamam dedim. Meğer hattımı dondurduktan sonra tekrar açtırıp tekrar şubeye gidip imzalı olarak yazılı iptal başvurusu yapmam gerekiyormuş. Yanlış bilgi veren, müşteriyi mağdur eden bir firma. Ayrıca 1 lira bile fatura gelse dava açmak istiyorum.

Abdullah 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön