02 Aralık 2013

TTNET Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

TTNET Samsung tablet kampanyasından yararlanmak için müşteri hizmetlerini aradım 2 yıl taahhüt ve 63 TL sabit ücret ödeyerek yararlanabileceğimi söylediler. Bu bilgi 2 kez müşteri hizmetleri 1 kezde bayi tarafından teyit edildi.

İlk faturam 90.75 TL geldi. Fatura için müşteri hizmetlerini aradığımda her ay ek olarak 15 TL yalın internet erişim ücreti ödeyeceğim söylendi. Bu ücret hakkında daha önce bilgilendirilmedim. 2 kez müşteri hizmetlerine şikayet başvurusunda bulundum 48 saat içinde geri dönüş yapılacaktı
2,5 haftadır dönülmedi.

TTNET gibi büyük bir kurum müşteriyi yanlış bilgilendiriyor. Bu konuda şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Zafer 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön