TTNET Yanlış Bilgilendirme Yapılması!

Mustafa S. |

TTNET müşteri temsilcisi tarafından arandım bulunduğum ilçede hızlı internet ağına uyumlu alt yapının olduğunu ve benimde bundan faydalanmam için paket değiştirme mi söyledi ben de tamam dedim ama o arkadaş benim modemin uyumlu olmadığını ve karşılığında istersem uyumlu bir modem satabileceğini söyledi bende modemi yeni almıştım kabul etmedim. Daha sonra 1 hataya yakın bir zamanda tamda günü bilmiyorum aynı yerde başka bir müşteri temsilcisi aradım aynı şeyleri o da söyledi tek far ki benim mevcut modemim uyumlu olduğunu söyledi ve geçebilirsiniz 16 megabite dedi ama benim modemin uyumlu olmadığını belirttim ama yok sizin ki uyumlu dedi şimdi ise Tivibu seyredemiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  12:33

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  15:13

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.