20 Eylül 2013

TTNET Yanlış Bilgilendirme ve Yönlendirilme!

12 ay taahhüt vermeme rağmen bana başka bir kampanya sunuldu. Bana bildirilen fatura tutarı 44 tl olmasına karşın 60 tl fatura geldi, adres değişikliği nedeniyle fiber bete geçirildim, faturamın yalın net dahil 60 tl olarak geleceği söylendi fakat 72 tl fatura gelmektedir. bu durumla ilgili TTNET ofislerine başvurmama rağmen hiç bir zaman tam bir bilgi alamadım konunun değerlendirilmesini bana söylenen sözlerin niye yapılmadığı öğrenmek istiyorum ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Müşteri temsilcisi diye görev yapanların konularla ilgili tam bir bilgiye sahip değiller.

Mesut 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön