06 Şubat 2014

TTNET Yanlış Bilgilendirme ve Para İadesi Yapmama

TTNET abonesi olarak 2 yıl hizmet aldım. İki yıl sonrasında Taahhüt süremin bitip bitmediğini 3- 4 defa Telefon, bizzat Türk Telekom ve İnternet aracılığı ile teyit ettikten sonra Farklı bir servis sağlayıcı aracılığı ile abonelik işlemimi sonlandırdım. Önce modemi iade etmeme gerek yok denildi, sonra iade etmediğim için 200.- TL modem parasını hesabımdan çektiler. 22/01/2014 tarihinde modemi iade edip paramı alabileceğim söylendi.

Aynı gün teslim ettim fakat bu sefer de 10 gün sonra alabilirsin denildi. Bugün aradım neden halen geçilmedi diye fatura dönemi ay sonu bu nedenle şubat sonu alabilirsiniz dediler. Kurumsal bir firmaya yakışmayan bir davranış bu. Şikayetçiyim.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Şubat 2014

    henüz çözüm olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön