13 Ocak 2014

TTNET Yanlış Bilgilendirme ile Taahhüt Yaptırdı!

Telefonla Yalınnet tarifesi teklif edip +15 lira gibi nedeni belli olmayan bir ücret olduğunu söylemeden taahhüt yaptıran bir firmadır TTNET. Yaklaşık 4 ay önce bana ulaşıp tekliflerini sundular 24 ay taahhüt karşılığında 2 ay ücretsiz 10 ay 44 lira sonraki 12 ay 60 lira olacağını söylediler ancak ilk ay 15 lira fatura gelince şaşırdım ve +15 lirayı öğrendim ve sadece 2 ay olduğunu düşünüp buna itiraz ettim, kabul edilip param iade edildi her şey güzel de bundan sonra da her ay +15 lira olacağını söylediler. Aynı gün buna itiraz ettim ancak daha yeni geri dönüş yapılıp biz size söylemiştik diyorlar taahhüt isterken söylemeniz gerekmiyor muydu? Ya aboneliğimi sonlandırın yada paramı geri verin!

Çağrı 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön