15 Nisan 2015

TTNET Yanlış Bilgi Veriyor.

Şikayetimi iletmeme rağmen her arayan birbirinden bilgisiz ve duyduğunu anlamamak için mücadele eden müşteri temsilcileriniz sorunumu çözüm bulmamak için çaba harcıyor sadece. Bana ödenmemiş faturam varsa hattım açık dahi olsa dondurma yapamayız dediniz bana boşuna 103 TL fatura çıkardınız. Bunun derhal iptalini istiyorum zaten dondurdum bitince de iptal edeceğim üyeliğimi.

Neşe 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön