19 Nisan 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Veriyor!

Ttnet ten farklı bir internet sağlayacısı kullanmaktayım. Ttnet tarafından aranılarak internet sağlayıcınızla üyeliğiniz dolduğuna dair bilgi verilirdi ve doğruydu üyeliğim bitmek üzereydi. Ttnet tarafından aranılan kişi bana eğer ttnet li olursanız sınırsız internetin 40 tl veya 45 tl aralığında bir ücret karşılığında fatura edilip internet kullanıcısı olabiliceğimi söyledi. Ama ttnetin internet sitesinden sınırsız internetin en ucuz fiyatı 63 Tl.

Sercan 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisi[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön