10 Şubat 2014

TTNET Yanlış Bilgi Verip Mağdur Etti

1 hafta öncesine kadar ultranet sınırsız paket kullanırken TTNET'i arayarak fiber e geçiş yapıp yapamayacağımı sordum ve kontrolleri yapıp geçiş yapabileceğimi söylediler. Fibere geçtiğim anda internet kesildi ve arıza kaydı oluşturdular. Eve gelen teknik ekip bana yanlış bilgi verildiğini ve fiber kullanma ihtimalimin olmadığını ve paketi eski haline çevirmem gerektiğini söyledi. Fakat nedense ultranete dönemiyormuşum, önce ADSL e geçmem ve 1 ay sonra ultranete başvurmam gerekiyormuş.

Bu kampanyanın bitmesi ve yeni fiyatlar demek. Bana yanlış bilgi verip yanlış yönlendiren TTNET'in aynı fiyatla tekrar ultranete geçişimi sağlaması gerekmez mi?

Emrah 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön