13 Mart 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Geçen perşembe günü Ttnet bayisinden yalın ınternet üyelik başvurusu yaptım ordaki çalışan arkadaşlar bana telefon hattımın iki iş günü içerisinde açılacağını ve kurulumdan 24 saat sonrada bağlantımın aktif olacağını üstüne bastırarak teit etti ama müşteri hizmetlerini aradığımda aynı Ttnet kurumunun müşteri hizmetleri bana yanlış bilgi verildiğini bağlantımın 7 iş günü içerisinden yapılarak ondan sonraki 24 saat içerisindede bağlantımın açılacağını yani toplam 9 gün gün içerisinde bana aktif halde teslim edileceğini modemimi bile teslim etmediler, üyeliğimi iptal ettirmek istedim onuda yapamıyoruz dediler.

Evren 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön