19 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Ttnet ile olan sözleşmem bitince müşteri hizmetleri yetkilisi ile yaptığım görüşme sonrasında sözleşmemi yenilemeye karar verdim. Bana evrakları kargo ile göndermem gerektiğini söylediler. Bir iş için düzce il telekom müdürlüğüne gittim . Memura evrakları gösterdim. Kendisinin evrakları teslim alabileceğini söyledi bende teslim ettim.

Fakat evraklar gerekli adrese gitmemiş. bana eski tarifeden ücretlendirme yaptılar. Yetkisi olmadığı halde evraklarımı alıp yerine ulaşmadığından dolayı Ttnet aboneliğimin iptalini istedim. Fakat iptal olamayacağını söylediler. İptal olursa kullanmadığım modem yıllık ücretini ödeyecekmişim. Modem ücreti ödemeden aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Muharrem 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön