20 Ağustos 2013

TTNET Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

29.07.2013 tarihinde babamın cep telefonundan aranarak(hat onun üstüne kayıtlı) mevcut faturamıza sadece 1 TL fazla ödeyerek internet hızımızın artacağı söylendi. Bunun karşılığında herhangi bir problem yaşayıp yaşamayacağımızı sorduğunda hayır sadece 1 TL fazla ödeyeceksiniz denildi ve bir nevi karambole getirilip babamdan onay alınıyor.

Fakat son dönem faturamda kullanmış olduğum tarifeden caydığımız için tüm indirimleri geri talep etmişler. Normalde 45 TL ödediğim fatura bana 226 TL geldi. Oysaki telefonda hiçbir şekilde bilgilendirilmedik. Hatta mantık olarak 1 TL fazla ödemeye razı olarak bir üst tarifeye geçmiş olduk. Tamamen yanlış bilgilendirme yaptılar.

Ayvalıkyılmazemlak 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön