18 Şubat 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Ben 1yıldır Ttnet üyesiyim. Üyelik süresince çok ciddi bağlantı problemleri yaşadık. Ve bunun yanısıra 1yıllık taahhüd bittikten sonra fatura fiyatının bir hayli artması sonucu ve Ttnet in bizi bilgilendirmemesi üzerine iptal işlemini başlatmış bulunduk. Ttnet bizi tekrar aradığında bize 44. 90tl lık bi yeni bir fiyat sundu ve 3aylık dondurma işlemi yaptıklarını ve bu zaman zarfı içinde fikriniz değişirse 44. 90tl lık ücret üzerinden devam edileceğini söylediler. Biz Ttneti aradığımızda böyle birşeyin olma ihtimalinin olmadığını söylediler, sonuçta kabul ettiler ve geri dönüş yapmadılar. Mağdur bir durumda beklemekteyiz.

Erdinç 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdinç18 Şubat 2013

    biz ttnetin müşteri hizmetlerini aradığımızda da aynı cevap verildi ama 1 aydan beri şikayetiniz değerlendirmeye alımıştır ve gerekli birimler tarafından incelenmeye dewam ediliyor dendi. ve halen daha çözüm bulanamadı. onun için ttnetin verdiği cevaplar maalesef inandırıcı gelmiyor. lütfen bize gercekten kısa sürede yardımcı olabilecek yetkililer dönsün.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön