11 Nisan 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

1yıllık ttnet müşterisiydim. 1yıl dolunca aylk ücretin 78lira olacağını öğrenince iptal ettirdim. Ttnetin Üniversitelilere özel 55tllik yalın internet kampanyasına başvurdum. 3gün sonra 4440375 ten arayarak neden kapattırdığımı sordular maddi sebep olduğunu ve ttnetin daha uygun kampanyasına geçtiğimi ilettim bunun üzerine müş. temsilcisi 50tlye eski aboneliğimi devam ettirebileceğimi söyledi yeni bağlattığıma verdiğim taahhüdün 7gün içinde koşulsuz geri alabileceğimi iletti. En son sözleşmeleri okudu ve kabul ediyormusunuz dedi verdiğim tahahüt iptal olabilirse ediyorum dedim. Ancak sonradan üniversite kampanyasından iptal cezası 150-180tl kesmişler. Telefonda defalarca o sormama rağmen yanıltıldım.

Onur 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 11.04.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön