09 Nisan 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

Sınırsız internet paketine geçmek istediğimi ve ev telefonumu kullanmadığımı belirttim. Uygun bir tarife önerdiler."ev tel. kullanmazsam fatura gelmeyecek ve sınırsız internet için toplam 52,90" biz de onayladık, sonra sürekli Türk Telekom dan farklı tarife önerileri için aradılar. Her seferinde durumu anlattık ama aramaya devam ettiler.

Sistemde görünmüyor dediler. Sonra Ttneti aradık ve böyle bir kampanya yapamayacaklarını söylediler. Bizi hem oyaladılar. Hem başta önerdikleri kampanya ile yanılttılar. Sürekli aynı şeyleri türktelekom ve Ttnet müşteri temsilcilerine defalarca anlatmak zorunda kaldık. Bunaldık.10 yıllık müşteriyiz ve yeni başlayanlardan çok ödüyoruz. Bu konuda rahatsızız.

Emel 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön