15 Mart 2013

Ttnet Yanlış Bilgi Verip Mağdur Ediyorlar!

İki ay önce Ttnet müşteri hizmetlerince aranmıştım. E-fatura sistemine geçersem faturama %10 indirim yapılacağı söyledi bizde kabul ettik. 63 tl olan faturam o görüşmeden sonra iki aydır 69 tl geliyor. İndirimden sonra 57 tl gelmesi gerekirken 69 tl geliyor. Ve ben bu durumu iki aydır ttnet müşteri hizmetlerine söylüyorum.

Aldığım cevap; tamam beyfendi bundan sonra faturanız indirim gelecek diyorlar. Fakat benim faturam artmış durumda şuan. Kampanyayı da geçtim benim sabit faturam neden 69 tl gelmeye başladı? Geçen ay 69 tl ödedim fakat bu ay bu faturayı ödemeyeceğim faturamın düzeltilmesini istiyorum. Gene düzeltilmezse sonuna kadar yasal haklarımı arayacağım.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Mart 2013

    Evet hala beklemekteyim sorunu çözmeniz için...

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön