10 Eylül 2013

TTNET Yanlış Bilgi Vererek Mağdur Etti!

2 yıl kullanım sürem dolduğu için beni 4440375'den arayıp yeni kampanya seçmem söylendi. Bende aklıma yatan olmayınca Bana isterseniz D-Smart'a Türk Telekom alt yapısını kullanıyor diyerek dediler, bir kampanya seçtim. Daha sonra 4449375'den aranıp resmen yanıltıldım. Bana tekrar TTNET'e geçmem halinde iyi bir teklif sunduklarını, orayı kapatıp buraya gelirsem ceza yemeyeceğim söylendi.

Orayı kapattım TTNET'e geçtim 152 lira ceza yedim. Üstüne hattım bireysel olduğu halde Kurumsal açmışlar. Hakkımı sonuna kadar arayacağım . Bu kadar TTNET'in sistemini kullanıp beni nasıl oradan oraya kayıt ediyorlar ve adıma dair her şeyi biliyorlar.

Ozan 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön