13 Kasım 2014

TTNET Yanlış Bilgi Verdi.

TTNET den şiddetle şikayetçiyim. 20 kasım 2014 tarihinde taahhüt bitiyor. Bursa Zafer Plaza'da TTNET noktasındaki arkadaşa kampanya sordum. Çiftetelli kampanyası telefon sabit ücreti dahil limitsiz 49 TL'dedi. Ayın 20 sinden sonra yeni kampanyaya geçir dedim.

Dört beş yere, TTNET merkeze sordum böyle kampanya 59 TL'dediler. Sonra tekrar Zafer Plaza da ki arkadaşa gittim abi onlar bilmiyorlar 49 TL'dedi. Ben kefilim dedi. TTNET de çiftetelli kampanyası 59 TL'yemiş. Yanlış bilgi verip beni tekrar abone yapan zattan ve böyle insanları bünyesinde barındıran TTNET ten şikayetçiyim.

İsmail 221 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İsmail 13 Kasım 2014

    kontrol etsinlerde görelim bakalım.gerçekten kontrol ediyorlarmı.müşteri temsilcisini aradım sistemde arıza var dedi. olunca sana dönücez dedi. yaprak saldım hala arıyacaklar mağdur olan hep gariban

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön