08 Temmuz 2013

TTNET Yanlış Beyanatlarla Fibernet Geçişi Yapıyorlar!

Kapıma fibernete geçiş için kişiler geldiler,iptal ettirme durumum olduğundan dolayı taahhüt vermeyeceğimi ve İnternet imin bu sırada kesilmesini istemediğimden şimdi geçişi düşünmediğimi söyledim ve bana asla internetim kesilmeden bu işlem olacağını ve taahhüt vermezsem şuan ödeyeceğim miktarı geçmeyeceğini söylediler bende kabul ettim.

İnternet'im bu bağlantı işlemi sırasında 8 gün kesik kaldı ve fiyatın farklı olduğunu öğrendim. Fiyat farkı Eskişehir genel müdürü sayesinde halledildi sanırım fakat bu sırada mağduriyetim giderilemedi, iptal istedim kabul olmadı. Bana bu kesik kalan günlerin de parasının iadesini istiyorum, şurada yazdıklarım sadece özet, herkes farklı konuşuyordu hizmeti çok kötü.

Ali 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön