26 Temmuz 2013

TTNET Yanlış Bağlantı Düzeltilmedi!

TTNET'e 15.07.2013'te Genç Osman postanesinden yapmış olduğum HiperNet başvurumu yanlış işleme alıp sonrasında da yanlışlarını fark edip dönmeme ve hergün arayıp sormama rağmen halen daha düzeltilmedi.

Bana aktarılan bilgiye göre her işlemin 48 saat içerisinde çözülmesi gerektiğini ve benim işlemlerimin hala tamamlanmadığını ve bundan doğan mağduriyetimin kimler tarafından giderileceğini bilmek istemekteyim. Eğer biraz daha süre uzar ise hattımın iptalini gerçekleştireceğim.

Fatih 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön