30 Aralık 2014

TTNET Yanılttı!

Aboneliğimi kapattıracağım sıra telefonla arandım bana bir teklifte bulundular 50 TL'ye 16mbit (50gb AKN) sınırsız paket teklifiydi müşteri temsilcisi kabul edersem bana internetimi 16mbite çıkartması için 1 hafta içerisinde direkt merkezden teknik ekip yollanıp gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi ayrıca AKN'yi aştığım zaman ınternet hızımın 3mbit değil 8mbite düşeceğini söyledi müşteri temsilcisi kabul etmem için neredeyse yalvaracaktı bende kabul ettim ve verilen vaatlerin hepsinin yalan olduğunu anladım; 1 hafta geçti ne telefonla arandım ne de teknik servis çalışmaya geldi buna ilaveten netim 2.günde kotayı aşmadığım halde 8mbite düşeceği yere 3mbite düştü.

Şafak 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön