25 Ağustos 2014

TTNET Yanıltıyor.

Her yıl yazlık evimde 3 ay süre ile kullandığım 1841679557 hizmet no'lu 6 GB kotalı kullandığım hattımı bu yıl tekrar aktive etmek istediğimde telefondaki operatör boğucu ve gereksiz bilgilendirme kargaşası arasında Günlük Hazır Net adı altında isteğim dışında yapılandırmış.İtiraz ettim ve yaklaşık 1 aydır ancak tarafıma dönüş yapıldı.

Ses kayıtlarını incelediklerini ve Hazır Net adlı tarifeye onay verdiğimi bildirdiler.Oysa o ses kayıtlarında benim defalarca hattımın eskisi gibi devam etmesini operatöre teyit ettirdiğim göz ardı edilmiş ve sadece birkaç kelime cımbızlanarak izah edilmeye çalışılmış. Milyonlarca insana yapıldığına inandığım bu tip haksız muameleyi şiddet ile kınıyorum.

Recep 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Recep 26 Ağustos 2014

    TTNET En son tercih edeceğim firma ve kesinlikle müşterilerini yanılttığına inanıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön