24 Ocak 2014

TTNET Yanıltıcılık Bildirimimi Dikkate Almıyor!

TTNET genel müdürlüğünden aradığını söyleyen şahıslar tarafından yanıltılmış olabilirim.
0850 900***09 no' lu telefondan arandım ve anindattnet@gmail.com adresine nüfüs cüzdanımı taratıp gönderirsem beni abone yapacaklarını ilettiler.

Arayan kişi genel müdürlükten aradığını belirtiyor ve TTNET Gmail kullanamayacağı için yanıltılmış olabilirim. Bu durumu TTNET müşteri hizmetlerine aktarıyorum, ne arayan var ne soran.

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön