TTNET Yanıltıcı Bilgi Verildi!

Nejdet A. |

Diğer bir firmada internet hizmeti alırken TTNET tarından arandım diğer firmayla sözleşmemin bittiğini TTNET ile sözleşme yapabileceğimi birkaç kez arayıp beni ikna ettiler sözleşmemin bitip bitmediğini bilmiyordum, eğer bittiyse firmanıza geçerim onlarda ekranda sözleşmemin bitmiş olduğunu görüyoruz ve üyeliğimi onayladım fakat diğer firmadan 324.60 TL tarafıma fatura kesildi, diğer firmayla telefon edip sordum sözleşmemin bitmeden başka firmaya geçtiğim için dediler ve faturayı ödedim. TTNET firmasını arayıp durumu izah ettim Türk Telekom tarafından abone yapılmışsınız bunun için bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  17:12

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 31 Ağustos
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.