05 Eylül 2014

TTNET Yandex Reklamına Engel Olmalı.

Modem kapanıp açıldığında yada bir şekilde internet'im gittiğinde beni otomatik olarak http://ttnet.yandex.com.tr/?aspxerrorpath=/reklam/Reklam.aspx sayfasına yönlendiriyor ve ben bu sayfaya yönlenmeyi hiçbir şekilde iptal edemiyorum.

TTNET müşteri hizmetlerini 05.09.2014 tarihinde saat 11:35'civarında aradım yaptığım görüşmede çok laubali bir şekilde bizim böyle bir reklam uygulamamız yoktur dedi ben yönlendirildiğim sayfayı söyledim o sizden kaynaklanıyor deyip durdu. Resmen paramızla rezil oluyoruz ocak ayında taahhüt bitiyor ve TTNET'e veda ediyorum!

Alper 406 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön